Kdo se skrývá za naší sklenicí?

 
Při výběru dodavatele našich vlastních křišťálových sklenic jsme měly od počátku jasno, oslovit tradiční rodinnou firmu, pro kterou bude kvalita, preciznost a rodinná tradice tou největší hodnotou ... a všechny tyto aspekty firma Radua crystal bezesporu splňuje!
 
Radua Zneihaková Kaňáková je designérka, která navrhuje své autorské sklo v rodinné dílně v srdci kraje českých sklářů s odkazem k tradici, láskou k přírodě a zkušenostem svých předků. 
 
Poprvé se setkala se sklářským řemeslem již v dětství. Jako malá velice ráda pozorovala svojí maminku při práci v dílně a vnímala její lásku k ruční výrobě skla. Tato láska v ní zůstala a podlehla stejnému kouzlu jako ona. A tak v roce 1994 založila značku Radua crystal a splnina si svůj velký sen. 
 
Cesta od představy k hotové skleničce vede od kresby návrhu, pokračuje výrobou dřevěné formy z kvalitního tvrdého dřeva a je zakončena ručním broušením. A takto vznikla i naše originální sklenice loveProsecco.
 
Firmu Radua crystal jsme poprvé oslovily na konci léta 2018 a již během prvních telefonátů vznikla krásná spolupráce, na kterou jsme náležitě pyšné, jelikož vám tak můžeme nabídnout nádhernou a jedinečnou křišťálovou sklenici loveProsecco.
 
Stačí si přiťuknout ...