BLOG

AKCE 1+1 na křišťálové sklenice

 

Tyhle křišťálové krásky s námi za chvilku oslaví první rok a my máme pro vás u příležitosti jejich narozenin dárek ...

AKCI 1+1 ZDARMA, která je výjimečná a nebude se jen tak opakovat, proto neváhejte a užijte si to nejlepší Prosecco v našem pravém a originálním křišťálu.

P.S.: na e-shopu je akce zohledněna slevou a je časově omezená ...

Novinka u loveProsecco

 

Protože se při vytváření našich dárkových sad snažíme o zapojení českých tvůrců, vsadily jsme tentokrát při upgradu růžové sady PINK na letní čtení a oslovily českou autorku Niku Mišjakovou.


Vy tak můžete od dnešního dne očekávat v našich růžových sadách román plný Prosecca doplněný o originální autorčino věnování a letní dny tak strávit upříjemného čtení se sklenkou milovaného Prosecca.

P.S.: malé nahlédnutí?

Zdravím, jmenuji se Nika a je mi 30… už vlastně 31. Nejsem zatím alkoholička, ale co není, může být. Mám za sebou několik turbulentních let, kdy jsem dostávala ve vztazích pořádně na frak… a tak jsem se rozhodla o tom napsat knížku. Je to tragikomický pohled na seznamování po třicítce, s jojo efektem a spoustou vypitého vína ... toho nejlepšího šumivého (pozn. loveProsecco :-) )

Ideální svatební dárek?

 

Pomalu ale jistě se opět blíží to nejoblíbenější období v roce, kdy jedna svatba střídá druhou, svatební agentury mají naplno, nevěsty počítají poslední dny do toho velkého dne a svatebčané se těší. Jen ještě vymyslet dárek, který by novomanžele zaručeně potěšil ... 

Dárková sada loveProsecco LUX může být tím dárkem, na který budou novomanželé rádi a dlouho vzpomínat. Pro svou originalitu, jedinečnost, nádech luxusu. Tato sada dokáže ohromit, překvapit a hlavně potěšit.

Již z mnoha kladných referencí našich zákazníků víme, že takovýmto dárkem vedle nešlápnete. Buďte originální ...

Flavé Rosato

 

Není to Prosecco, ale šumivé víno světle růžové barvy v nádherné láhvi typické pro italské vinařství Bepin De Eto. Výrazná vůně zralého ovoce (broskví, melounů, růžového grapefruitu, ananasu a lesních jahod), na jehož konci ucítíte příjemnou vůni růží.

Toto spojení se nabízí jako ideální dárek pro kteroukoliv ženu, navíc v dárkové sadě s křišťálovými sklenicemi udělá stoprocentní radost.

Jak jsme již psaly v předchozím článku, ideální je všechna šumivá vína nechat v lednici vychladit alespoň po dva dny a poté podávat ve sklenici pokojové teploty.

Náš TIP? Zkuste ho s jahodou ... luxusní záležitost !

Novinka v růžové

 

Žena ... Prosecco ... růžová,

a tak jak jsme původně chtěly vytvořit produkt čistě dámský, je na světe a my z něj máme obrovskou radost! 

Dárková sada loveProsecco PINK

Stávající křišťálové sklenice doplňuje šumivé víno Flavé Rosato oblíbeného italského vinařství Bepin De Eto a horkou novinkou je triko s naším logem, které nesmí chybět žádné milovnici Prosecca.

Vše je elegantně zabaleno v kvalitní, ručně vyráběné krabici růžové barvy, kterou můžete i nyní (po vytažení vnitřní části) použít na své nezbytnosti.

Děkujeme za Vaši stálou přízeň a ať se líbí!

K zimě patří svíčka

Svíčka je neodmyslitelná součást relaxace, domácí pohody i romantického prostředí.

Proto v naší luxusní dárkové krabici nemohl tento unikátní kousek, navržený speciálně pro loveProsecco, chybět. Svíčka, která vznikla v rodinné firmě Unipar uprostřed Beskyd, se pyšní jak svým originálním vzhledem, tak kvalitou původních surovin a technologií výroby. Ta zaručuje stabilní a čisté hoření bez vedlejších zplodin ... protože není svíčka jako svíčka a tato klade důraz nejen na ochranu životního prostředí, ale především na Vaše zdraví.

Těleso svíčky je duté, vkládá se do něj náplň, která je ponořená ve vodní lázni a po dohoření ji pouze vyměníte. Těleso svíčky Vám tak zůstane stále původní.

Kdo se skrývá za naší sklenicí?
 
Při výběru dodavatele našich vlastních křišťálových sklenic jsme měly od počátku jasno, oslovit tradiční rodinnou firmu, pro kterou bude kvalita, preciznost a rodinná tradice tou největší hodnotou ... a všechny tyto aspekty firma Radua crystal bezesporu splňuje!
 
Radua Zneihaková Kaňáková je designérka, která navrhuje své autorské sklo v rodinné dílně v srdci kraje českých sklářů s odkazem k tradici, láskou k přírodě a zkušenostem svých předků. 
 
Poprvé se setkala se sklářským řemeslem již v dětství. Jako malá velice ráda pozorovala svojí maminku při práci v dílně a vnímala její lásku k ruční výrobě skla. Tato láska v ní zůstala a podlehla stejnému kouzlu jako ona. A tak v roce 1994 založila značku Radua crystal a splnina si svůj velký sen. 
 
Cesta od představy k hotové skleničce vede od kresby návrhu, pokračuje výrobou dřevěné formy z kvalitního tvrdého dřeva a je zakončena ručním broušením. A takto vznikla i naše originální sklenice loveProsecco.
 
Firmu Radua crystal jsme poprvé oslovily na konci léta 2018 a již během prvních telefonátů vznikla krásná spolupráce, na kterou jsme náležitě pyšné, jelikož vám tak můžeme nabídnout nádhernou a jedinečnou křišťálovou sklenici loveProsecco.
 
Stačí si přiťuknout ...
Pravý křišťál poznáš přiťuknutím ...

Tak jako whiskey či pivo, i Prosecco má tu pravou a pro sebe typickou sklenici. Abyste si toto víno plně vychutnali, sklenice má mít tvar tulipánu. Ano, úzké dno, pozvolna se rozšiřující kalich tvořící tzv "tulip" tvar.

Proto bylo pro nás při tvorbě vlastní loveProsecco sklenice prioritou dodržet jak tento tvar, tak i vybrat nejkvalitnější surovinu pro její výrobu. 

A tím je ten nejčistší KŘIŠŤÁL ...

Křišťálové sklo zaručuje vyšší odolnost a lesk, ruční výroba křišťálu patří v naší zemi mezi nejstarší průmysl s více jak 800 letou tradicí.

Při výběru dodavatele jsme tak měly od počátku jasno, oslovit tradiční rodinnou firmu, pro kterou bude kvalita, preciznost a rodinná tradice tou největší hodnotou ... a všechny tyto aspekty firma Radua crystal bezesporu splňuje!

 
 
 
Jak podávat Prosecco

Prosecco patří v poslední době mezi nejoblíbenější šumivá vína, proto proč si nevychutnat jeho chuť správně?

Jak tedy docílit té ideální teploty?

  • Prosecco necháme 1-2 dny vychladit v lednici, jelikož bublinky (oxid uhličitý) se potřebují pomalu zklidnit a řádně vychladit ... rychlým vychlazením v mrazáku snížení teploty sice docílíte, ale šumivým vínům obecně tak jen uškodíte
  • z lednice už pak postačí rozlévat Prosecco do sklenic s pokojovou teplotou

A jaký tvar sklenic vůbec zvolit? O tom příště ...

 

Krásný zbytek roku a v tom novém jen ty nejlepší bublinky!

 

Proč právě Prosecco?

Protože toto italské šumivé víno je vyhledávané pro svou nadčasovost, lehkost, eleganci a my ho jednoduše milujeme ...

Prosecco, jehož oficiální název byl ustálen v roce 2010, pochází z benátské oblasti severní Itálie a je vyráběno z jedinečné odrůdy bílého vína Glera.

Tato oblast ročně vyprodukuje přes 300 mil. lahví šumivého vína, a to jak Prosecco DOC tak také ty nejkvalitnější Prosecco di Conegliano a Prosecco di Valdobbiadene, tzv. DOCG, zaručující původ, metodu výroby a vlastnosti.

Prosecco můžete ochutnat jak ve verzi tiché (ano, neperlivé), lehce perlivé (frizzante) nebo šumivé (spumante), většinou ve stylech brut a extra dry.

Naše kazety loveProsecco LUX obsahují Prosecco té nejvyšší kvality z vinařství BEPIN DE ETO, typ Extra Dry Millesimato, Conegliano Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG a my věříme, že jsme vybraly správně.

 

 

Nahoru
11 položek celkem