BLOG

Prosecco do ruky

 

Další novinkou mezi produkty na e-shopu jsou šumivá vína německé firmy JustBe v praktických 2dcl nerozbitných láhvích, opatřených zátkou s kroužkem, kterou otevřete kdekoliv jen jedním prstem ;-).

Jsou tak ideální na cestu, Vaši párty, k bazénu ...

Na zkoušku jsem nyní zařadila dva druhy, beSecco a beRosé. Vína jsou vyráběná prosecco metodou a chutnají skvěle! Nezapomeňte si je pořádně vychladit, což díky hliníkové láhvi půjde rychle :-).

 

Tak se budu těšit na vaše zprávy, označujte #zlaskykproseccu

Děkuji a krásný den s Proseccem.

 

Vaše Lenka

Ke každé objednávce svíčka ZDARMA

 

Láhev Prosecca a welleness svíčka k tomu? Udělejte si krásnou chvilku ...

 

Do konce týdne Vám bude ke každé objednávce automaticky přibalena svíčka z dílny rožnovské firmy Unipar.

 

#zlaskykProseccu

Vaše Lenka

 

 

Valentýn s loveProsecco

 

Ať už slavíte svátek sv. Valentýna nebo ne, mám pro vás do neděle 15.2. 14% slevu na všechny dárkové boxy ...

tak krásný víkend, pokud možno s Proseccem ;)

#zlaskykproseccu 

L.K.

 

nově o loveProsecco

 

Značka loveProsecco byla založena v září 2018, kdy se dvě mámy ze Severní Moravy rozhodly vytvořit dárkový box pro všechny milovníky Prosecca ... box, který potěší obdarované a pomůže svou finální podobou těm, kteří chtějí obdarovat a mají rádi všechno na jednom místě, tady a teď :-)

Od února 2020 dochází ke změně jak v pojetí celého e-shopu, tak v zastoupení. Se všemi dotazy a přáními se obracejte na mě,

 

Vaše Lenka 

#zlaskykproseccu

Novinka ve skle

 

Už jste zaznamenali? Oblíbená sada Rosato dostala nové sklo. Barevné, křišťálové a taky české ...

Sklenice tvaru flétny a výškou 23 cm je ideální k podávání vychlazeného Prosecca. Úzký kalich dokonale zvýrazní perlení šumivého vína a také bohatost pěny při jeho nalévání. 

Jen vyzkoušejte ...

Vánoce s loveProsecco

 

Rádi bychom vás upozornili, že poslední svoz uhrazených objednávek s garancí doručení do Vánoc proběhne v pátek 13.12.2019. Poté již bude možný pouze osobní odběr na naší pobočce v Třinci.

 

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný a poklidný předvánoční čas.

 

Vaše loveProsecco

AKCE 1+1 na křišťálové sklenice

 

Tyhle křišťálové krásky s námi za chvilku oslaví první rok a my máme pro vás u příležitosti jejich narozenin dárek ...

AKCI 1+1 ZDARMA, která je výjimečná a nebude se jen tak opakovat, proto neváhejte a užijte si to nejlepší Prosecco v našem pravém a originálním křišťálu.

P.S.: na e-shopu je akce zohledněna slevou a je časově omezená ...

Novinka u loveProsecco

 

Protože se při vytváření našich dárkových sad snažíme o zapojení českých tvůrců, vsadily jsme tentokrát při upgradu růžové sady PINK na letní čtení a oslovily českou autorku Niku Mišjakovou.


Vy tak můžete od dnešního dne očekávat v našich růžových sadách román plný Prosecca doplněný o originální autorčino věnování a letní dny tak strávit upříjemného čtení se sklenkou milovaného Prosecca.

P.S.: malé nahlédnutí?

Zdravím, jmenuji se Nika a je mi 30… už vlastně 31. Nejsem zatím alkoholička, ale co není, může být. Mám za sebou několik turbulentních let, kdy jsem dostávala ve vztazích pořádně na frak… a tak jsem se rozhodla o tom napsat knížku. Je to tragikomický pohled na seznamování po třicítce, s jojo efektem a spoustou vypitého vína ... toho nejlepšího šumivého (pozn. loveProsecco :-) )

Ideální svatební dárek?

 

Pomalu ale jistě se opět blíží to nejoblíbenější období v roce, kdy jedna svatba střídá druhou, svatební agentury mají naplno, nevěsty počítají poslední dny do toho velkého dne a svatebčané se těší. Jen ještě vymyslet dárek, který by novomanžele zaručeně potěšil ... 

Dárková sada loveProsecco LUX může být tím dárkem, na který budou novomanželé rádi a dlouho vzpomínat. Pro svou originalitu, jedinečnost, nádech luxusu. Tato sada dokáže ohromit, překvapit a hlavně potěšit.

Již z mnoha kladných referencí našich zákazníků víme, že takovýmto dárkem vedle nešlápnete. Buďte originální ...

Flavé Rosato

 

Není to Prosecco, ale šumivé víno světle růžové barvy v nádherné láhvi typické pro italské vinařství Bepin De Eto. Výrazná vůně zralého ovoce (broskví, melounů, růžového grapefruitu, ananasu a lesních jahod), na jehož konci ucítíte příjemnou vůni růží.

Toto spojení se nabízí jako ideální dárek pro kteroukoliv ženu, navíc v dárkové sadě s křišťálovými sklenicemi udělá stoprocentní radost.

Jak jsme již psaly v předchozím článku, ideální je všechna šumivá vína nechat v lednici vychladit alespoň po dva dny a poté podávat ve sklenici pokojové teploty.

Náš TIP? Zkuste ho s jahodou ... luxusní záležitost !

Nahoru
17 položek celkem