BLOG

Proč právě Prosecco?

 

Protože toto italské šumivé víno je vyhledávané pro svou nadčasovost, lehkost, eleganci a my ho jednoduše milujeme ...

Prosecco, jehož oficiální název byl ustálen v roce 2010, pochází z benátské oblasti severní Itálie a je vyráběno z jedinečné odrůdy bílého vína Glera.

Tato oblast ročně vyprodukuje přes 300 mil. lahví šumivého vína, a to jak Prosecco DOC tak také ty nejkvalitnější Prosecco di Conegliano a Prosecco di Valdobbiadene, tzv. DOCG, zaručující původ a jedinečnost.

Prosecco můžete ochutnat jak ve verzi tiché (ano, neperlivé), lehce perlivé (frizzante) nebo šumivé (spumante), většinou ve stylech brut a extra dry.

Naše kazety loveProsecco LUX obsahují Prosecco té nejvyšší kvality z vinařství BEPIN DE ETO, typ Extra Dry Millesimato, Conegliano Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG a věříme, že jsme vybraly správně.

 

 

3,2,1 ... začínáme

 

Protože Prosecco je o přátelství, prožitku, pohodové atmosféře, dobré náladě a my ho jednoduše milujeme, začaly jsme si pohrávat s myšlenkou vytvořit vlastní produkt, značku, která ho bude charakterizovat.

A tak někdy v polovině roku 2018 se objevují první myšlenky na vytvoření originálních dárkových sad a produktů pro všechny jeho příznivce. Kazety, které se svým obsahem a originalitou budou lišit a přinesou na trh luxusní nabídku dárků, které překvapí a hlavně potěší.

PROČ právě Prosecco? Protože toto italské šumivé víno je vyhledávané pro svou nadčasovost, eleganci a v poslední době patří svou lehkostí mezi nejoblíbenější dámské pití.

Proto jsme začaly vytvářet první návrh kazet se zaměřením na ženy, ale o tom příště …

 

Z lásky k Proseccu

Lenka a Veronika

2 položek celkem