Kód: 1

Sada loveProsecco LUX

2 490 Kč
Skladem (1 ks)

Luxusní sada pro všechny milovníky Prosecca obsahuje:

  •  Bepin De Eto, Prosecco DOCG, Extra Dry
  •  2 ks křišťálové sklenice, autorská tvorba
  •  wellness svíčka
Kategorie: PRODUKTY
Hmotnost: 3.5 kg

BEPIN DE ETO Extra Dry Millesimato, Conegliano Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG

Je pro nás radost nabídnout Vám  Prosecco té nejvyšší kvality. Prosecco z rodinného vinařství Bepin de Eto zaručující původ těch nejkvalitnějších hroznů odrůdy Glera dozrávajících na kopcovitých svazích italské provincie Treviso, regionu Veneto.

Toto italské víno v jedinečné láhvi Vás ohromí svou delikátní vůní, lehce sladkou chutí a jemností elegantních bublinek s intenzivním a dlouhotrvajícím perlením.

 

Svíčka, neodmyslitelná součást relaxace, domácí pohody i romantického prostředí.

K Vám se nyní dostává unikátní kousek navržený speciálně pro loveProsecco. Svíčka, která vznikla v rodinné firmě uprostřed Beskyd, se pyšní jak svým originálním vzhledem, tak kvalitou původních surovin a technologií výroby. Ta zaručuje stabilní a čisté hoření bez vedlejších zplodin ... protože není svíčka jako svíčka a tato klade důraz nejen na ochranu životního prostředí, ale především na Vaše zdraví.

Těleso svíčky je duté, vkládá se do něj náplň, která je ponořená ve vodní lázni a po dohoření ji pouze vyměníte. Těleso svíčky Vám tak zůstane stále původní.

Svíčky jsou držitelem značky jakosti RAL, certifikované evropskou asociací výrobců svíček.

 

Křišťálová sklenice

Protože nám záleží na pocitu a kráse, vznikla jen pro Vás tato ručně foukaná křišťálová sklenice. Sklo, které prošlo rukama českých sklářů od návrhu po finální výrobu a Vy si tak můžete vychutnat své Prosecco v originální kolekci LoveProsecco. Každý kousek je zaručený originál a nabízí Vám svým tvarem i vizuální prožitek spirálovitého perlení.

Ručně foukaná sklenice je z kvalitního bezolovnatého křišťálu, který je vhodný i do myčky nádobí.

 

A v neposlední řadě BOX s magnetickým uzávěrem, který je svým kvalitním provedením vhodný k dalšímu použití. Postačí pouze odstranit vnitřní část kazety a Vy jej tak můžete opakovaně využívat.